Buradasınız: Anasayfa > Dekorasyon > Kış Dekorasyonu ve Püf Noktaları
Kış Dekorasyonu ve Püf Noktaları

Kış Dekorasyonu ve Püf Noktaları

Kış mevsimi, bütün güzellikleri ile etrafımızı yavaş yavaş sarar iken, bu güzelliği evimize da taşıyabilmek adına güzel fikirler düşünebiliriz. Örneğin evimizin dekorasyonunu kışa göre dizayn edebiliriz. Peki kış dekorasyonu ve püf noktaları nelerdir? Bu sorunun cevabını öğrenir iseniz, daha kaliteli ve daha sağlıklı bir hizmet alabilme olanağına sahip olursunuz.

Dekorasyon Yaptıracak Ehil Firmalara Ulaşmak İçin Hemen Aşağıdaki Linke Tıklayın.

Dekorasyon

Öncelikle evinize masum ve muazzam derecede güzelliğe sahip kışın geldiğini hissettirmelisiniz. İşe salon mobilyalarınızda ufak değişiklikler ile başlayabilirsiniz. Salon takımınızı kış için özel tasarlanmış kaşmir yumuşaklığında koltuk takımları ile şereflendirebilirsiniz. Fakat ekonomik olarak o kadarına açık değilim diyorsanız, daha pratik ve aynı sıcaklığı alabilecek başka bir çözüm önerimiz var. Salonunuzun koltuklarına, polar örtüler alıp serebilirsiniz. Bir çok renk seçeneğine sahip bu örtüleri, cazip ödeme koşulları ile son derece ekonomik olarak satın alabilirsiniz.

Pencereler evimizin dünyaya açılan gözleridir. Perdeleri ise bu gözlerin kirpikleri olarak nitelendirebiliriz. kısacası oldukça önemli bir işleve sahiptir perdelerimiz ve aynı zamanda dekorasyonu da tamamlayıcı özelliğe sahiptirler. Perdelerimiz de mevsimden mevsime değişiklik gösterme ihtiyacına sahiptir. Örneğin yaz mevsiminde kısa ve sade perdeleri kullanır iken, kış mevsiminde kalın ve uzun perdeleri kullanma ihtiyacı duyarız. Çünkü kış mevsiminde sıcacık bir yuvaya sahip olmak isteriz. sevdiklerimiz ile beraber sıcak bir yuvada yaşamak isteriz.

Bu konuda yapabileceğimiz bir diğer seçenek ise, halılarımızdır. bir evde bulunan halı, dekorasyon ile birleştiğinde mekana muhteşem uyum sağlar. Ancak halıların da mevsimi vardır. Örneğin yaz mevsimlerinde ince kilim kullanırken ya da hiç bir halıyı yüzeyimizde kullanmaz iken, kışın sıcacık tutan, tüylü ve kalın halıları tercih ederiz. Dolasıyla bu da sizin tercihinize kalmış bir durumdur.

Keza, duvarlarda kullandığınız renkler de öyledir. Yaz mevsiminde evimizde ve çevremizde ki yapılarda renklerin ferahlatıcı özelliğinden yararlanarak, mavi ve beyaz renklerin ağırlığı hakim iken, kış mevsiminde daha çok kırmızı, mor gibi renkleri kullanmaktan yana oluruz.

Dekorasyon Firmalarına Hemen Ulaşmak İçin Linki Tıklayın.

Dekorasyon

 

Incoming search terms:

  • EVDE KIŞ DEKORASYONU
  • KIŞ DEKORASYIONU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

HTML tags are not allowed.

Scroll To Top