Buradasınız: Anasayfa > Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Ekim 2012 de yayın hayatına başlayan evbilgi.com Türkiyenin en büyük ev geliştirme içerik sitesi olma misyonuyla yola çıkmış bir Ehil.com iştirakidir.

Ehil.com, tüketicilerle, hizmet sağlayan ehil firmaları bir araya getiren Türkiyenin lider internet platformudur. Aralık 2011 de kurulmuş Ehil.com Temmuz 2012 de beta versiyonundan çıkarak gerçek yayın hayatına başlamıştır.

Yalnızca lokal ve işinde ehil firmaları tüketicilere yönlendiren ehil.com, yayına başladığı günden bu yana 5000’in üzerinde hizmet ihtiyacını işinin ehili firmalara yönlendirmiş ve hizmet sektöründe önemli bir eksiği doldurmayı başarmıştır. Bünyesinde sadece daha önceden incelenmiş ve onaylanmış firmaları bulunduran ehil.com da hizmet veren firma sayısı 1.500’ün üzerindedir.

Şu anda sadece İstanbul, Ankara ve İzmir de hizmet vermekte olan ehil.com çok yakın zamanda Türkiyenin geriye kalan 13 büyük şehrinde ve sonrasında da tüm Türkiyede hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Ehil.com Türkiye internet sektöründe henüz gelişmemiş olan ev geliştirme konularında müşterilerine faydalı bilgiler sunacak Evbilgi.com aracılığıyla kullanıcılarına sadece ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ehil firmalar bulmakla kalmıyor, aynı zamanda bu faydalı bilgiler sayesinde ev geliştirme hakkında bir çok konuda gerekli bilgiye de ulaşmalarını kolaylaştırıyor.

Evbilgi.com’da Dekorasyon, tadilat, bahçe ve peyzaj, Isıtma ve soğutma, nakliyat, güvenlik ve alarm, sigorta ve temizlik gibi ana başlıklar altında bulunan 34 alt başlıkta 1000’e yakın özgün içerik bulunmaktadır. Bu içerikler sayesinde internet kullanıcılarına ev geliştirme konularında bir çok faydalı bilgiye tek bir çatı altında ulaşma olanağı sunulmuştur.

Evbilgi.com daki bütün içerikler, Ehil.com bünyesindeki ehil firmalara danışılarak, evbilgi.com’un genç ve dinamik içerik editörleri tarafından hazırlanmıştır.

SED 8215 1024x688

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

HTML tags are not allowed.

Scroll To Top