Buradasınız: Anasayfa > Elektrikli Isıtma

Kategori Arşivi: Elektrikli Isıtma

Elektrikli Isıtıcı Seçiminde Püf Noktalar

elektrikli-ısıtıcı

Kış mevsimi, getirdiği bütün güzellikleri ile, soğuğu da beraberinde getiriyor bizlere. Evlerimizi sıcacık tutabilmek adına bir çok sistemi kullanıyoruz. Bu sistemler nelerdir? sorusuna, kombiler, elektrikli ısıtıcılar, tüplü ısıtıcılar, ve bir çok ısıtıcı evlerimizi ısıtmak için kullandığımız ısıtma sistemleridir diyebiliriz. Bu yazımızda elektrikli ısıtıcı konusunu ele alacağız. Öncelikle elektrikli ısıtıcı seçiminde püf noktalar ı bildiğimizde daha kaliteli ve daha sağlıklı hizmet ... Devamını Oku »

Elektrikli Isıtıcıların Kontrolü ve Bakımı

elektrikli-bakim

ğer elektrikli ısıtıcı yeterince sıcaklık vermiyorsa ne yapmalısınız? Öncelikli olarak sıcaklık ayarını yükseltebilirsiniz. Isıtıcınızın gücünün odanın büyüklüğüne uygun olup olmadığına bakılır. Uygunluğu kontrol edildikten sonra, elektrikli ısıtıcılarda her 2 saniyede bir yavaş yanıp sönen, sensör dediğimiz LED ısıtma gösterge ışığı, sürekli yanıp sönüyorsa şu kontrolleri yapmanız gerekmektedir: *Odada bir başka ısıtma modu var mı yok mu kontrol edilmeli. *Isıtıcının sadece ... Devamını Oku »

Elektrikli Isıtıcıların Kullanım Alanları

elektrikli ısıtıcılar

lektrikli Isıtıcılar elektrik enerjisinin oluşturmuş olduğu ısıyı, etrafa yayan araçlara verilen genel isimdir. Son dönemlerde çeşitli üretici firmaların bu alana yaptıkları ar-ge ve reklam çalışmaları sonucunda Türkiye’de çok popüler olmuş ve kullanım alanları fazlaca artmıştır. Evlerde, ofislerde, açık alanlarda yani neredeyse her yerde görebileceğiniz elektrikli ısıtıcılar, son derece güvenli oluşları ve geçmişe göre elektrik sarfiyatlarını büyük ölçüde azalttıkları için kullanım ... Devamını Oku »

Scroll To Top