Buradasınız: Anasayfa > Barbekü

Kategori Arşivi: Barbekü

Barbekü Modelleri

barbekü modelleri

Güzel havaların vazgeçilmez eğlencesi olan barbekü aktiviteleri her alanda, farklı barbekü modelleri ile rahatça yapılabilmektedir. Pratik barbekü modelleri sayesinde evin içinde bile duman sıkıntısı çekmeden barbekü keyfi yaşanabilmektedir. Barbekü modelleri tüplü barbekü, elektrikli barbekü ve kömürlü barbekü olmak üzere üçe ayrılır. Bu yazımızda saydığımız barbekü modelleri hakkında kısa bilgiler sunacağız. -          Tüplü Barbekü : Son derece pratik yapıya sahip bir ... Devamını Oku »

Elektrikli Barbekü

elektrikli barbekü

lektrikli barbekü, son derece pratik ve kullanışlı bir barbekü çeşididir. Kömür ya da gaza ihtiyaç yoktur. Aynı zamanda elektrikli barbekülerde sıcaklık ayarının rahatça ayarlanabiliyor olması büyük bir avantajdır. Hem iç hem dış mekanlarda kullanılabilen elektrikli barbeküler en çok tercih edilen barbekü çeşididir. Bu yazımızda birçok özelliğe ve teknik detaya sahip elektrikli barbekü hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Alan ve zaman tasarrufu ... Devamını Oku »

Tüplü Barbekü

tüplü barbekü

üplü barbekü son derece pratik yapıya sahip bir barbekü çeşididir. Güzel havaların vazgeçilmez eğlencesi olan barbekü veya mangal için, özellikle ateş yakılmasının sıkıntı çıkarabileceği yerlerde en uygun ve pratik bir çözümdür. Lav taşları ile birlikte kullanılan tüplü barbeküde doğru kullanım sayesinde istenilen lezzete ulaşmak oldukça kolaydır. Bu yazımızda tüplü barbekülerin avantajlarına, lav taşlarının özellikleri ile kullanım alanlarına ve dikkat edilmesi ... Devamını Oku »

Barbekü İle İlgili Bilmedikleriniz

barbeku

ilmlerin, dizilerin vazgeçilmez unsurlarından biri olan barbeküler başlı başına bir kültür oluşturmaktadır. Hiç o izlediğiniz ihtişamlı barbekü partilerine katılmak istediğiniz zamanlar oldu mu? ‘Biz de bir gün böyle partiler vereceğiz’ deyip kendimizi teselli ettiğimiz günleri geride bırakma vakti geldi. Ülkemizde yaygın kültür olarak mangal başında yapılan ızgara faaliyetleri daha fazla görünmekle beraber özel bahçelerde bulunan ve estetik özelliklere sahip bbu yapılar ... Devamını Oku »

Barbekü Seçiminde Bilmeniz Gerekenler

Barbeque on patio

zellikle bahçeli evlerde kişilerin istedikleri zamanda kolayca ızgara keyfini yaşayabilmelerini sağlayan veya ortak park, bahçe gibi alanlarda kolay şekilde ekstra bir yapı gerektirmeden ızgara yapabilmenizi, sevdiklerinizle kendi pişirdiğiniz etleri yemenizi sağlayan yapılar olan barbeküler, insanların bir araya gelmelerini sağlayan ve mutlu anların yaşandığı organizasyonlara da aracı olabilir. Özellikle sevdiklerinizle açık havada vakit geçirmeyi seven biriyseniz bu harika ürünlerden bir tane ... Devamını Oku »

Scroll To Top