Buradasınız: Anasayfa > Banyo

Kategori Arşivi: Banyo

Banyonuzu Baştan Yaratın

mavi-modern-banyo-dekorasyonu

Banyolar kuşkusuz ki günün stres ve yoğunluğunu üzerimizden atmak için en uygun alanlardır. Konforlu olması ve banyo dekorasyonu sağlayacağı huzur açısından oldukça önemlidir.  Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte tasarımıyla göz dolduran şık ve zarif banyo tasarımları mevcuttur. Bunlardan birisi camdır. Son dönemde pek çok mimarın da gözdesi haline gelmiştir. Cam hem sağlıklı hem de yıllarca vazgeçilemeyen; modası geçmeyecek bir ... Devamını Oku »

Çamaşır Makinesi Seçiminde Dikkat Noktaları

camasirmakinesisecimi

emizlik kavramının çok önemli bir yere sahip olduğu hayatımızda kendi bedenimiz kadar kıyafetlerimizin de aynı ölçüde temiz olması gerekmektedir. Bu amaçla giydiğimiz kıyafetleri elimizde yıkamamızın artık zor ve gereksiz olduğu mevcut çamaşır makineleri sayesinde bilinmektedir. Kaliteli ve bizim ihtiyaçlarımıza göre belirlediğimiz bir çamaşır makinesi modelini seçebilmek için dikkat etmemiz gereken bazı noktalar bulunmaktadır: - Çamaşırlarınızın kir seviyesine göre yıkama yapmak ... Devamını Oku »

Sıvı Sabunluklar ve Avantajları

Picture 029

emizlik denince akla ilk gelen malzemelerden olan sabun maddesi tarihi neredeyse insanlık kadar eski olan bir malzeme olup klasik yöntemlerle üretilmiştir. Zaman içinde fabrikalaşmanın da etkisiyle standart üretimin yapıldığı sabunlar içlerine farklı katkı malzemeleri de konularak farklı şekil ve niteliklerle karşımıza çıkmıştır. Bugün günümüzde de halen eski yöntemlerle yapılan ve daha değerli olarak kabul edilen el yapımı sabunlar kaliteleri açısından ... Devamını Oku »

Hamam Seçiminde Dikkate Alınması Gerekenler Nelerdir ?

hamam

ültürümüzün bir parçası, geçmişten günümüze temizlik ve rahatlama konusunda nice teknolojik sistemlerin bile gerisinde kaldığı, üstün mimari tasarımlarla zenginleşmiş ve adeta kendine özgü bir sanat dalı haline gelmiş mekanlardır hamamlar. İster küçük ister büyük bir alana sahip olsun, kendine özgü yapısı ve sistemi ile fark yaratan ve dünyaya da ‘Turkish Bath’ olarak nam salmış olan hamamlar, ülkemizde hiç gitmemiş olanların ... Devamını Oku »

Banyo Dekorasyonu İçin Sıcacık Fikirler

evbilgi-com

Banyolar evlerimizin baş tacıdır. Gerek temizlik konusunda gerekse bizi iş dünyasının yoğun temposundan kurtarması açısından olumlu daha bir çok özelliğe sahiptir. Banyo dekorasyonuaslında çoğu kişinin alakadar olmadığı, ilgilenmediği bir konu olsa da günümüzde bu konu ile ilgili bir çok fuar düzenleniyor ve bu fuarlarda muhteşem tasarımlar alıcıları ile buluşup, görücüye çıkıyor. Dolayısı ile gerçekten büyüyen bir sektör olan banyo dekorasyonu ... Devamını Oku »

Banyo Dolabı ve Seçenekleri

banyodolap

anyolarınızın estetik görünümü ve kullanışlılığının artabilmesi için dikkat edilmesi gereken önemli parçalardan biri de banyo dolaplarıdır. Eğer komple bir banyo yenilemesi düşünmüyorsanız ekleme olarak yapabileceğiniz banyo dolapları büyük masraflara neden olmaz ve banyonuzda etkili bir yerleşim planı uygulayabilmeniz ve buradaki sınırlı alanı en verimli şekilde kullanabilmeniz için size yardımcı olurlar. Bununla beraber banyonuzu daha eğlenceli hale getirmek için farklı dolap ... Devamını Oku »

Küvet Seçiminde Püf Noktalar

kuvet

anyodan Keyif Alma Yolu: Küvetler Çoğu kez banyolarımız günlük hayatın koşuşturması içinde sadece duş alma amacıyla kullanılan ve önemini anlayamadığımız yerlerdir. Zaman içinde bir gün muhakkak fark edeceksiniz ki banyo yaparken hissettiğiniz rahatlık yerini keyifsizliğe bırakır hale gelecek.  Halbuki neşesi kaçan banyo maceralarını ufak planlar yaparak ve çok geniş bir yelpazesi bulunan bu yapının çeşitleri arasından yapacağınız seçimle edineceğiniz yeni ... Devamını Oku »

Banyo Dekorasyonu Konusunda Ustalardan Öneriler

evbilgi-com

Banyolar hayatımızda önemli bir yere sahip olan, yapılardır. Bu yapılar bir çok güzelliği  içerisinde barındıran, bize bir çok avantaj sağlayan evlerimizin en önemli bölümlerindendir. Aynı zamanda hijyen konusunda ayrı bir önem verilmesi gereken evin yegane bölümüdür. Günümüzde banyo tasarımları , dekorasyon dünyasında gün geçtikçe önemi artan bir konu haline gelmiştir. Farklı konseptler halinde tüketiciye sunulan banyo tasarımları, bir çok zevke ... Devamını Oku »

Banyo Dolabı Seçiminde Püf Noktalar

evbilgi-com

olap kavramı, geçmişten bugüne hayatımızı kaplayan yegane yapı olmuştur. Dolaplar, her anlamda işimize yarayacak, aklınıza gelebilecek her türlü malzemeyi saklayıp koruyabildiğimiz, günlük hayatta en sık şekilde bize yararı dokunan yapılardır. Dolaplar bir çok çeşit ve özelliğe sahiptirler. Boyutlarına, çeşitlerine ve işlevlerine göre şekillenirler. Buz dolabı, giysi dolabı, mutfak dolabı, banyo dolabı gibi bir çok farklı alana hitap ederler. Bu yazımızda ... Devamını Oku »

Banyo Dekorasyon Sırları

Adsız

Banyo dekorasyonu sırları pek çok ince detayların birleşmesiyle oluşmaktadır. Bunlardan en önemlisi banyo dolapları.. İki bölümden oluşur birincisi dolap kısmı diğeri ise üstüne gelen tezgah kısmıdır. Dolap kısmı çeşitli malzemelerden oluşabilir. Modeller oldukça fazladır. Ebatlarına, duvara asılmasına, yerden ayaklı olmasına göre çok çeşitli banyo dolapları vardır. Alttan gömme veya üste çıkabilecek lavabolar bulunmaktadır. Tercih ve kullanım isteğinize göre seçebilirsiniz. Duş kabini ... Devamını Oku »

Scroll To Top