Buradasınız: Anasayfa > Bahçe Çiti

Kategori Arşivi: Bahçe Çiti

Bahçe Çiti Kurulumunda Püf Noktalar

bahce-citi

anıldığı üzere bir çok bahçe sahibi tarafından tercih edilen bahçe çiti kurulumu konusunda farklı seçenekler ve yollar bulunmaktadır. Bunun sebebi olarak farklı fiziksel koşullar ve estetik kaygılar neticesinde bir çok farklı tasarımın ve farklı malzeme çeşitlerinin kullanılmasıdır. Örneğin alüminyum malzemeden olan çitlerin toprağa bağlanması ile tahta çitlerin bağlanmaları aynı sistemlerle olmayabilirler. Bununla beraber genel olarak bahsedebileceğimiz bahçe çiti kurulumunda  püf ... Devamını Oku »

Bahçe Çiti ve Malzemeleri

bahcecit

ahçe çiti kurulumu konusunda teknik detaylarla beraber en çok dikkat edilen konulardan birisi de kurulacak sistemin hangi malzemeden üretileceğidir. Bahçe çiti ve malzemeleri konusunda bilgi sahibi olmak size hem kolaylık sağlar hem de bahçenizin dekorasyonu ile ilgili fikir sahibi olmanıza yardımcı olur. Buna göre sadece direklerden ibaret olmayan, farklı çeşitlerde karşımıza çıkabilen bahçe çitlerinin genel olarak tercih edilen malzeme sınıfının ... Devamını Oku »

Bahçe Çiti Dekorasyonu Seçenekleri

bahceciti

ahçenizin bakımı ve hoş görünümü sağlamanın öncelikli yollarından biri, onun sınırlarını belirlemek ve çeşitli tehlikelere karşı korumaktır. Bu görevi sağlamak için kullanacağınız araçlardan biri de bahçe çitleri olarak karşımıza çıkar. Kuracağını bahçe çiti sistemi, yan yana dikeceğiniz direklerden çok daha fazlasını içerir. Hoş bir bahçe çiti tasarımı, evinizin görünümünün güzelleşmesi ve evinizin güvenliğinin artması için çok mantıklı bir yoldur. Ancak ... Devamını Oku »

Bahçe Çiti Boyamada Püf Noktalar

citboyasi

ahçenizin sınırlarının belirlenmesi ve estetik açıdan daha güzel gözükmesini sağlayan bahçe çitleri biraz daha dekoratif düzenlemeler yapılırsa çok daha ilgi çekici ve estetik özelliğe sahip olabilirler. Bu işlemlerden belki de en önemlisi boyama faaliyetleridir. Buna göre dış etkenler yüzünden eskime ve bozunma yapması çok kolay olan çitlerin görünümlerini her zaman kaliteli olarak elde etmelerinin yolu da düzenli temizlik ve boya ... Devamını Oku »

Scroll To Top